سبد خرید خالیست

برای شفاف‌سازی شرایط ثبت‌نام و عدم وجود مشکل برای شما، قوانینی را تهیه کردیم و نیاز است قبل از ثبت نام در سایت یا ثبت سفارش، این قوانین را تایید کنید.

توجه داشته باشید که با ثبت نام در سایت و یا ثبت هر سفارشی، این قوانین را تایید کرده‌اید. (نیاز به امضا یا تایید بصورت کتبی نیست و با ثبت نام در سایت، قوانین را قبول کرده‌اید.)

تعاریف

قوانین وبسایت

 1. باید اطلاعات درستی را هنگام ثبت نام در سایت وارد کنید، در غیر این‌صورت، وقتی متوجه شویم، ابتدا به شما یک ایمیل ارسال می‌کنیم و در صورت عدم دریافت پاسخ تا 48 ساعت، اکانت کاربری شما و تمام سفارشاتی که ثبت کرده‌اید، حذف می‌شوند.
  توجه: تمامی کاربران می‌بایست اطلاعات خود را بصورت صحیح وارد کنند و شماره موبایل خود را تایید نمایند. ثبت کامل و صحیح اطلاعات نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل به علاوه‌ی اطلاعات دقیق در هنگام ثبت سفارش، الزامی می‌باشد.
 2. کپی‌برداری از تمام یا جزئی از مطالب، محتوا، تصاویر، ویدیوها، فایل‌ها، صفحات و …، کاملا غیرمجاز می‌باشد و با فرد خاطی از مراجع قانونی و طبق قوانین کشور برخورد جدی خواهد شد.
 3. اطلاعات شما (مانند نام و نام خانوادگی و…) که باید بصورت فارسی باشد، به هیچ عنوان بصورت لاتین نباشد. (ولی مشخص است که مواردی مثل ایمیل یا اعداد شماره موبایل، حتما باید انگلیسی باشند)
 4. تمامی اطلاعات کاربران، نزد ما محفوظ می‌ماند.
 5. هرگونه فروش یا انتشار محصولات یا دوره‌های آموزشی، در سایت‌های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی، کاملا خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی بصورت بسیار جدی پیگیری خواهد شد و با فرد خاطی،بنا به قوانین جرایم رایانه ای (ماده ۱ ،۱۲ و ۲۵) برخورد خواهد شد.
 6. برای هر بار خرید محصول، صرفا یک لایسنس و اجازه‌ی نصب روی یک رایانه به مشتری داده می‌شود و تحت هر شرایطی و هر اشتباهی در فعال سازی دوره های آموزشی باید لایسنس مجزا تهیه کنید و آکادمی معمار باش هیچ تعهدی برای اشتباه به وجود آمده از سمت خریدار را ندارد.
  محصولاتی که لایسنس‌گذاری نشده‌اند هم تنها و تنها روی یک دامنه قابل استفاده هستند.
 7. تضمین موجود بودن محصولات و دوره های آموزشی تا زمانی است که دو شرط پابرجا بودن مجموعه معمارباش و موجود بودن محصول یا دوره آموزشی در وبسایت مجموعه برقرار باشد.
 8. دوره های آموزشی معمار باش در پلیر ویژه معمار باش اجرا می شوند که با واتر مارک های پیدا و پنهان حفاظت شده اند در صورت نشر ویدئو به هر طریقی از کاربر با شماره ثبت شده در سامانه معمار باش از طریق مراجع قانونی شکایت خواهد شد و میزان خسارت حداقل ۵۰۰۰ برابر هزینه دور می باشد.
 9. مدت زمان پشتیبانی برای اشتراک های ویژه تا پایان مدت زمان اشتراک و برای خرید های مستقیم تا زمان موجود بودن محصول یا دوره آموزشی در سایت معمار باش پشتیبانی فعال خواهد بود.
 10. در صورتی که از دپارتمان های غیر مرتبط سوال پرسیده شود بنا به صلاح دید پشتیبان بعد از اخطار اول می‌تواند کاربر را از پشتیبانی محروم کند و در صورت تکرار این روند کلیه سفارشات کاربر حذف خواهد شد. این قوانین جهت حفظ کیفیت پشتیبانی و سرویس دهی بهتر به کاربران مجموعه می باشد.
 11. پشتیبانی در سایت معمار باش فقط و فقط از طریق پنل کاربری یا اپلیکیشن همیار معمار باش امکان پذیر می باشد هر گونه سوال خارج از دو قسمت ذکر شده بی جواب خواهد ماند و کاربر حق هیچگونه اعتراضی ندارد. در صورت تکرار پرسش و سوال از طریق تلفن های شرکت و یا شبکه های اجتماعی کلیه سفارشات کاربر از سایت حذف می شود.
 12. تخریب دیگر مجموعه های آموزشی و یا همکاران وب سایت های مشابه در مجموعه معمار باش حذف شده و با فرد خاطی برخورد جدی خواهد شد، در صورت تکرار اکانت کاربر از سایت حذف می گردد و هیچ خودت وجهی صورت نمی گیرد.
 13. تخریب و توهین به کاربر، اعضای پشتیبانی و مدرسین دوره ها به صورت فوری باعث حذف و تعلیق حساب کاربری و تمام سفارشات کاربر می شود.
 14. به صورت متقابل تخریب مجموعه معمار باش بدون ادله محکم در جایی به غیر از مجموعه معمار باش، شکایت از طریق سامانه تجارت الکترونیک و مراجع قضایی رسمی کشور خلاف قانون بوده و با فرد خاطی قبل از حذف حساب و سفارشات تماسی برای مهلت دو روزه استفاده از محصولات داده می شود در صورتی که کاربر پاسخگو نباشد بعد از ۴۸ ساعت اکانت و سفارشات به حالت تعلیق تا حل مسئله در خواهد آمد.
 15. مبلغ دوره های آموزشی و محصولات متغیر بوده و هر زمان با توجه به نوسانات می تواند تغییر کند.
 16. در مجموعه معمارباش دوره های آموزشی خریداری شده بدون اشتراک تا ۷ روز گارانتی بازگشت وجه دارند، عودت وجه برای دوره های آموزشی خریداری شده با اشتراک ویژه صورت نمی گیرد.
 17. محصولات دانلودی در صورت خرید مستقیم به شرط خرابی لینک یا مغایرت فایل دانلودی با تصویر محصول گارانتی عودت وجه هفت روزه دارند و در اشتراک های ویژه هیچ عودت وجهی صورت نمی گیرد.

شرایط فورس ماژور

ممکن است بدلیل مشکلات اینترنت کشور، مشکلات امنیتی، مشکل در دسترسی به سرور یا هر دلیل دیگری، (که در هر وبسایتی در جهان این موضوع بطور طبیعی وجود دارد) سایت ما در دسترس نباشد.

با توجه به اینکه فایل‌های محصولات ما (معمارباش) دانلودی است، شما باید همیشه پس از خرید آن‌ها را دانلود کنید و دانلود فایل محصول (در معمارباش) برای تمام کاربران الزامی است.

در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، با عرض پوزش امکان ارائه‌ی سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

بازگشت وجه

شرایط بازگشت وجه

برای بازگشت وجه محصول خریداری شده، باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

ابتدا توجه کنید که این دو مورد زیر حتما باید باشد:

 1. محصول خریداری شده، از معمارباش باشد.
 2. کمتر از 7 روز از ثبت سفارش گذشته باشد.

شرایطی که بازگشت وجه وجود ندارد:

قوانین استفاده از دوره‌های آموزشی

دوره‌های آموزشی مجموعه‌ی شایان وب دارای قوانینی هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تغییرات

ما در معمارباش می‌توانیم در هر زمان سیاست‌ها و قوانین سایت خود را تغییر دهیم. ما مسئول اطلاع‌رسانی نفر به نفر تغییر قوانین سایت نیستیم؛ ولی معمولا این تغییرات اطلاع رسانی می‌شود.

در صورتی که قوانین جدید را قبول نداشتید، می‌توانید بصورت تیکت، این مورد را به ما اطلاع دهید تا فعالیت حساب کاربری شما را غیرفعال کنیم. هیچ مبلغی برای سفارشات شما، بازگشت داده نخواهد شد.

کاربر با ثبت نام در سایت یا خرید هر گونه محصول/دوره‌ی آموزشی یا ثبت سفارش در وبسایت معمارباش، توافقنامه‌ی فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید این موارد نیست.

×