سبد خرید خالیست

سیاست حفظ حریم خصوصی آکادمی معمارباش

حریم خصوصی کاربران وبسایت‌مان، برایمان مهم است؛ پس لطفا این صفحه را مطالعه کنید تا درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از اطلاعات شما در وبسایت آکادمی معمارباش، آگاه شوید:

 

چه چیزی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

 

چگونه این اطلاعات را به کار می‌بریم؟

اطلاعات شما، صرفا در وبسایت آکادمی معمارباش و برای آنالیز و بهبود سایت، بررسی کاربران و پیگیری سفارشات و سایر موارد و در سایت آکادمی معمارباش استفاده می‌شود.

این اطلاعات، ممکن است در صورت درخواست مقامات کشور، کارشناسان بخش پرداخت سایت و…، به آن‌ها ارسال شود.

مواردی مانند مشکلات امنیتی، دسترسی به سرورهای سایت و…، هر گاه ممکن است اتفاق بیفتد. البته، ما روی امنیت اطلاعات، همیشه در حال تلاش هستیم ولی به هر حال ممکن است این اتفاق هر زمانی اتفاق بیفتد و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد، نخواهیم داشت. (ما امنیت را تا حدی در سایت‌مان اجرا کرده‌ایم ولی باز هم همیشه هک شدن هر سایتی -حتی با بیشترین میزان امنیت در جهان- ممکن است اتفاق بیفتد)

ارتباطات ایمیلی و پیامکی

با ثبت نام در سایت‌ما، تایید می‌کنید که اطلاع‌رسانی محصولات جدید ما و اخبار مهم دیگر را دریافت کنید.

مهم: ما همیشه سعی داریم که این اطلاع رسانی، آزاردهنده نباشد و بصورت اسپم این اطلاع رسانی را انجام ندهیم. پس خیال‌تان از ثبت‌نام در سایت‌ما راحت باشد، چون این اطلاع‌رسانی، بسیار بسیار کم اتفاق می‌افتد.

کاربرد کوکی ها

کوکی‌ها در سایت آکادمی معمارباش برای برخی آنالیزها در سایت(مانند استفاده از google analytics یا hotjar و…)، خرید از سایت، ورود و خروج و ثبت نام و… به کار می‌روند.

استفاده‌ی قانونی

اگر یک بررسی قانونی وجود داشته باشد، مجبور می‌شویم اطلاعاتی درباره‌ی کاربران برای دادگاه، فراهم کنیم.

×